Beter Bed Holding

AEX:BBED.NL, NL0000339703
2,900 17:24
-0,030 (-1,02%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 396,33185,80222,06215,12
EBITDA (mln.) 0,33-27,1633,4433,19
Bedrijfs resultaat (mln.) -15,86-48,8412,6414,80
Resultaat voor belasting (mln.) -12,36-2,8811,7012,92
Netto winst (mln.) -23,25-52,587,9413,90
Winst per aandeel -1,06-2,180,320,52
Koers winst verhouding -3,40-1,0313,449,67
Dividend per aandeel 0,15
Dividend rendement 2,98%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 41,2610,6045,1353,17
Immateriële activa 11,318,4810,398,27
Financiële activa 13,370,06
Vaste activa 65,9462,9858,9666,02
Voorraden 55,6822,2325,8530,00
Debiteuren 3,011,832,181,94
Overige vorderingen 0,641,590,28
Liquide middelen 6,172,1221,6338,01
Vlottende activa 74,7436,4356,6175,92
Totaal activa 140,6899,40115,57141,93
Gewoon kapitaal 46,643,0415,7231,54
Preferent kapitaal 51,0131,74-20,71-17,30
Langlopende schulden 4,4630,0429,7537,78
Kortlopende schulden 89,5966,3370,0972,61
Totaal passiva 140,6899,40115,57141,93

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.7383.3771.0271.084
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 21.96024.11025.09026.660
Cashflow per aandeel 0,131,721,05
Intrinsieke waarde per aandeel 2,120,130,631,03
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,7017,886,864,88
Rendement eigen vermogen (%) -49,85-1.732,2950,4944,06
Koers einde boekjaar 3,602,264,305,03
Premium

Nieuwe uitglijder van Beter Bed

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront