Aperam

AEX:APAM.NL, LU0569974404
24,560 17:35
-1,180 (-4,58%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 4.677,004.240,003.624,005.102,00
EBITDA (mln.) 495,00360,00343,001.186,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 352,00210,00199,001.042,00
Resultaat voor belasting (mln.) 357,00185,00238,001.043,00
Netto winst (mln.) 286,00148,00175,00968,00
Winst per aandeel 3,421,852,1912,21
Koers winst verhouding 6,7415,4115,593,90
Dividend per aandeel 1,531,751,752,00
Dividend rendement 6,64%6,14%5,13%4,20%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 1.589,001.653,001.522,001.726,00
Immateriële activa 490,00479,00429,00439,00
Financiële activa 32,004,002,004,00
Vaste activa 2.363,002.345,002.130,002.405,00
Voorraden 1.410,001.227,001.101,002.332,00
Debiteuren 274,00228,00229,00556,00
Overige vorderingen 6,005,002,005,00
Liquide middelen 199,00375,00358,00524,00
Vlottende activa 1.960,001.914,001.839,003.506,00
Totaal activa 4.323,004.259,003.969,005.911,00
Gewoon kapitaal 2.515,002.414,002.200,002.945,00
Preferent kapitaal -490,00-485,00-737,00-718,00
Aandeel van derden 4,004,004,008,00
Langlopende schulden 528,00693,00681,001.105,00
Kortlopende schulden 1.276,001.148,001.084,001.853,00
Totaal passiva 4.323,004.259,003.969,005.911,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 9.8009.6009.4009.500
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 85.50083.70079.84079.240
Cashflow per aandeel 3,454,783,806,94
Intrinsieke waarde per aandeel 27,9227,1725,8035,20
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,831,051,321,35
Rendement eigen vermogen (%) 11,376,137,9532,87
Koers einde boekjaar 23,0528,5134,1447,64
Premium

Wat te doen met Aperam in deze marktomstandigheden?

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront