UMG

AEX:UMG.NL, NL0015000IY2
21,555 15:45
+0,115 (+0,54%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 6.023,007.159,007.432,008.504,00
EBITDA (mln.) 947,001.241,001.457,001.676,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 821,001.039,001.221,001.399,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.153,001.170,001.781,001.165,00
Netto winst (mln.) 897,00972,001.366,00886,00
Winst per aandeel 0,490,540,750,49
Koers winst verhouding 50,57
Dividend per aandeel 0,40
Dividend rendement 1,61%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 262,00739,00670,00555,00
Immateriële activa 3.187,003.758,004.882,006.094,00
Financiële activa 97,0088,0072,00109,00
Vaste activa 4.749,006.055,008.000,008.760,00
Voorraden 84,0090,0079,0099,00
Debiteuren 496,00465,00476,00504,00
Overige vorderingen 1,003,00
Liquide middelen 276,00336,00326,00585,00
Vlottende activa 3.248,002.775,002.987,003.334,00
Totaal activa 7.997,008.830,0010.987,0012.094,00
Gewoon kapitaal 3.074,002.981,001.432,002.030,00
Aandeel van derden 3,003,00
Langlopende schulden 1.138,001.713,004.830,004.672,00
Kortlopende schulden 3.782,004.133,004.725,005.392,00
Totaal passiva 7.997,008.830,0010.987,0012.094,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 8.3198.8659.183
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.813.0001.813.0001.813.0001.813.000
Cashflow per aandeel 0,410,380,63
Intrinsieke waarde per aandeel 0,72
Koers Intrinsieke waarde verhouding 34,43
Rendement eigen vermogen (%) 29,1832,6195,3943,65
Koers einde boekjaar 24,78

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront