Ackermans & van Haaren

BRU:ACKB, BE0003764785
124,750 17:28
+0,550 (+0,44%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 3.658,903.965,064.472,474.277,01
Operationele kosten 3.365,803.666,694.135,544.044,20
Afschrijvingen 293,14282,04337,58370,18
BedrijfsResultaat 458,97544,09539,85590,25
Resultaat voor belastingen 420,85512,68513,97575,63
Belastingen 54,7957,0272,1961,76
CashFlow 47,86-94,98-169,99372,90
Nettowinst 224,24302,53289,64394,90

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 3.145,393.518,363.848,634.245,26
Immateriële activa 509,37529,09516,54458,45
Financiële activa 1.446,021.513,581.483,231.458,51
Vaste activa 8.523,269.255,489.768,8210.478,70
Voorraden 362,34403,69418,14458,10
Debiteuren 1.166,161.066,151.138,48938,56
Overige vorderingen 24,4319,0329,5225,93
Liquide middelen 754,32637,03513,59887,98
Vlottende activa 4.247,164.192,384.371,584.782,12
Totaal activa 12.875,0613.469,0114.165,4615.301,55
Gewoon kapitaal 3.916,352.972,213.176,453.456,11
Preferent kapitaal 1.145,18-17,48-34,19-64,47
Aandeel van derden 1.133,271.223,061.181,551.225,72
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.675,382.477,292.435,213.100,10
Kortlopende schulden 6.277,336.796,467.372,207.519,62
Totaal passiva 12.875,0613.469,0114.165,4615.301,55

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 21.16522.74922.70921.522
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 33.50033.50033.50033.500
Winst per aandeel 6,779,138,7311,92
Dividend per aandeel 2,042,202,320,00
Cashflow per aandeel 19,6516,3812,7917,65
Intrinsieke waarde per aandeel 114,8986,5592,50103,17
Koers-winstverhouding 19,5115,9015,1011,72
Dividend rendement (%) 1,541,521,760,00
Rendement eigen vermogen (%) 5,7310,189,1211,43
Koers einde boekjaar 132,10145,15131,80139,70