Compagnie du Bois Sauvage

BRU:COMB.BL, BE0003592038
272,000 17:35
+1,000 (+0,37%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 178,48223,36268,83292,89
EBITDA (mln.) 42,8972,5376,2885,86
Bedrijfsresultaat (mln.) 16,8547,3550,7459,45
Resultaat voor belasting (mln.) 14,6990,25122,41-12,18
Netto winst (mln.) 14,3571,26108,08-27,84
Winst per aandeel 8,5642,4964,73-16,77
Koerswinstverhouding 38,557,845,07-16,58
Dividend per aandeel 7,8015,808,008,20
Dividendrendement 2,36%4,74%2,44%2,95%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 47,4944,6247,1956,02
Immaterieleactiva 94,0493,1396,8388,46
Financieleactiva 477,68410,84401,73380,03
Vasteactiva 672,57598,53642,49617,22
Voorraden 19,6218,9526,7727,82
Debiteuren 55,5665,1778,57
Overigevorderingen 2,772,354,185,66
Liquidemiddelen 50,9360,01152,9846,32
Vlottendeactiva 143,69268,50277,21175,67
Totaalactiva 816,25867,03919,70792,89
Gewoonkapitaal 499,82562,10642,56597,07
Preferentkapitaal -8,09-4,03
Aandeelvanderden 30,0728,7530,9133,15
Langlopendeschulden 199,73195,2286,6676,41
Kortlopendeschulden 86,6280,97159,5886,26
Totaalpassiva 816,25867,03919,70792,89

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.3051.3011.2221.165
Aantaluitstaandeaandelenx1000 1.6801.6801.6801.660
Cashflowperaandeel 24,4247,8229,3032,84
Intrinsiekewaardeperaandeel 289,73318,80374,56351,40
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,141,040,880,79
Rendementeigenvermogen 2,8712,6816,82-4,66
Koerseindeboekjaar 330,00333,00328,00278,00

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront