Boskalis Westminster Koninklijke Call-optie jun-2022 24,00

AEX:BOS
8,400 15:20
-0,250 (-2,89%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2.576,652.739,982.541,912.966,06
EBITDA (mln.) 313,93375,84366,38462,26
Bedrijfs resultaat (mln.) -402,35110,72-55,58198,59
Resultaat voor belasting (mln.) -413,7995,04-70,46182,53
Netto winst (mln.) -435,8574,89-96,52150,85
Winst per aandeel -3,220,55-0,741,16
Koers winst verhouding -6,7541,45-30,4622,09
Dividend per aandeel 0,500,500,50
Dividend rendement 2,30%2,22%1,95%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 2.373,792.406,102.476,652.749,33
Immateriële activa 119,64116,38172,77176,60
Financiële activa 431,01443,28208,47206,35
Vaste activa 2.934,123.084,982.873,713.148,85
Voorraden 99,07103,2491,13110,56
Debiteuren 330,32378,49276,50371,53
Overige vorderingen 19,4623,5015,1921,96
Liquide middelen 336,21399,57824,55762,92
Vlottende activa 1.605,691.511,781.654,091.863,96
Totaal activa 4.539,814.596,774.527,795.012,81
Gewoon kapitaal 2.544,332.491,352.283,222.404,03
Preferent kapitaal 429,73404,12300,10297,40
Aandeel van derden 3,283,352,980,59
Langlopende schulden 512,10468,14548,88616,53
Kortlopende schulden 1.480,101.633,931.692,711.991,67
Totaal passiva 4.539,814.596,774.527,795.012,81

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 5.9125.8126.1376.254
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 135.380135.380130.950129.590
Cashflow per aandeel 1,752,425,333,14
Intrinsieke waarde per aandeel 18,2918,4016,9418,05
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,191,241,331,42
Rendement eigen vermogen (%) -17,133,01-4,236,27
Koers einde boekjaar 21,7322,8022,5425,62

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront