Beeld: KPN
(ABM FN-Dow Jones) De aandeelhouders van KPN hebben woensdag tijdens de jaarvergadering hun goedkeuring gegeven aan alle agendapunten. Dit meldde KPN na afloop van de bijeenkomst.
Zo keurden aandeelhouders het dividendvoorstel van 13,6 cent per aandeel over het boekjaar 2021 goed. Per 19 april 2022 worden de aandelen ex-dividend verhandeld.
Daarnaast werden Kitty Koelemeijer en Chantal Vergouw benoemd tot leden van de raad van commissarissen. Zij volgen Duco Sickinghe en Chantal Zuiderwijk op.
Gerard van de Aast volgt Sickinghe als voorzitter van de raad van commissarissen.
Bron: ABM Financial News
Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.