Beeld: ABM Financial News
(ABM FN-Dow Jones) Shell is nog altijd een interessant aandeel en ondanks de koerswinst die al is behaald, zit er meer in het vat. Dit zegt analist Salah Bouhmidi van IG Nederland voor de camera van ABM Financial News.
"Geld stroomt van tech naar waarde-aandelen", aldus de analist. In de Stoxx600 index zijn momenteel energie, banken en auto's populair, ziet Bouhmidi
Binnen de sector olie en gas is Shell een interessant aandeel, vindt de analist van IG. Het gemiddelde koersdoel van analisten ligt na een rondje taxatieverhogingen rond de 30 euro, maar volgens Salah kan het aandeel technisch nog door naar 32 euro.
Klik hier voor: aandeel Shell kan nog verder stijgen
Bron: ABM Financial News
Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Die man doet goeie praat, ik had 30€ als koersdoel, hij gaat nog 2€ hoger, ik hoop dat hij gelijk krijgt!!
Voorlopig in 2 dagen 1 euro down