Jaarvergadering Kendrion keurt alle voorstellen goed

Door ABM Financial News op 17 april 2023 18:55 | Views: 2.152

Jaarvergadering Kendrion keurt alle voorstellen goed
Beeld: Kendrion

(ABM FN-Dow Jones) Aandeelhouders van Kendrion hebben tijdens de jaarvergadering van het bedrijf alle voorstellen goedgekeurd. Dit meldde het concern maandag na afloop van de bijeenkomst.

Aandeelhouders gaven onder andere hun goedkeuring aan de benoeming van Everien Slijkhuis tot lid van de raad van commissarissen.

CEO Joep van Beurden en CFO Jeroen Hemmen werden tijdens de bijeenkomst voor een periode van vier jaar in hun respectieve functies herbenoemd. 

Tot slot stemden de aandeelhouders in met de uitkering over 2022 van een dividend van 0,72 euro per aandeel.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is leverancier van beursnieuws, -video en -data, zowel voor real-time handelsplatformen en dealingrooms als voor online en offline media uitgaven. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront