(ABM FN-Dow Jones) Allfunds heeft een goed eerste halfjaar achter de rug. Dit stelde analist Tom Mills van Jefferies dinsdag.
Allfunds is een aandeel dat zich steeds weer moet bewijzen, aldus Mills, maar dat is ook exact wat het deed in het afgelopen halfjaar.
"Opnieuw een sterke set resultaten", concludeerde Mills.
De aangepaste EBITDA kwam 4 procent hoger uit dan verwacht, zo stelde de analist. En de marge was 150 basispunten hoger dan vooraf werd geschat door de consensus.
"Met een serie nette kwartalen achter de rug en de wind in de rug van een cyclische opleving, verdient Allfunds wat ons betreft een herwaardering", aldus Mills, die een koopadvies voor het aandeel heeft met een koersdoel van 10,00 euro.
Het aandeel steeg dinsdag 3,6 procent naar 5,45 euro.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor deBeurs.nl dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!