Recticel is gespecialiseerd in de vervaardiging en de verkoop van producten op basis van PUR-schuim. De omzet per productfamilie wordt als volgt onderverdeeld:
soepel schuim (40,9%): schuim voor het opvullen van zitkussens en matrassen (60,8% van de omzet) en technisch schuim (39,2%; filters, pakkingen, sponzen, enz.);
automobielproducten (21,1%): producten voor inwendige afwerking (53% van de omzet), zitkussens (42,4%) en producten voor buitenlandse afwerking (4,6%);
matrassen en springboxen (20,7%): matrassen en springboxen voornamelijk verkocht onder de eigen merknamen Beka, Lattoflex, Literie Bultex, Schlaraffia, Sembella, Swissflex, Superba en Ubica;
materialen voor isolatie (17,3%): bestemd voor het isoleren van muren, vloeren, daken, koelwagens, leidingen voor industriële installaties, enz. (mernamen Eurowall, Powerroof en Powerdeck).
De geografische verdeling van de omzet is als volgt: België (12,4%), Duitsland (19,1%), Frankrijk (12,3%) en andere (56,2%).
Groet Henk