Bank of America verhoogt koersdoel Inpost

Door ABM Financial News op 11 januari 2023 14:57 | Views: 5.506

Bank of America verhoogt koersdoel Inpost
Beeld: InPost

(ABM FN-Dow Jones) Bank of America heeft het koersdoel voor Inpost verhoogd van 7,20 naar 9,20 euro met handhaving van een Neutraal advies. Dit bleek woensdag uit een analistenrapport van de zakenbank.

Bank of America baseerde het nieuwe koersdoel op 11 keer de geraamde EBITDA in 2023.

De bank ziet voor het Poolse kluisjesbedrijf als positieve risico's een versnelling in e-commerce in Polen en West-Europa, nieuwe coronalockdowns en een hogere acceptatiegraad in West-Europa voor bezorgkluisjes.

Aan de onderkant waarschuwt Bank of America voor intensere concurrentie in Polen, nieuwe toetreders, ontwikkelingen bij afnemer Allegro om minder uit te besteden en uitdagingen bij de integratie van Mondial Relay.

Het aandeel Inpost noteerde woensdag op een groen Damrak 2,7 procent hoger op 8,63 euro.

Bron: ABM Financial News


Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront