Geen omzet wel gestaag omhoog, dus ook geen verkoopdruk.Veelbelovend als er straks wel wat animo komt ;-)
Post NL houdt mooi stand, alle hoop op K, ben benieuwd ;-)
Je kunt niet zomaar van niets iets maken en denken als ik en velen maar roepen dat het iets waard is gaan anderen ook wel denken dat het iets waard is.Nix is gewoon nix!!!Millennials moeten ook gew...
Dit bedrijf heeft gewoon een imago cq reputatie probleem, hoef ik verder niet uit te leggen neem ik aan!!!
Oei oei PIK aan boord bij URW zelfde scenario als Jet???;-)
Nog geen tekenen van de capitulatiefase dus ik sta nog rustig aan de zijlijn ;-)
Wat een drama!!!!!!!
Ongekend drama dat JET, doet echt wel denken aan de internetbubble, kijk naar de grafieken, van nix naar iets naar nix binnen korte tijd.
Toch wel 1 van de grootste decepties op het damrak sinds de introductie.Ach we weten allemaal waarom, iets met een discount, jammer leek veelbelovend.
@BOB777, waar heb jij het over? , als ik Willem Blijdorp google lees ik alleen maar diefstal, intimidatie, rechtzaken ed.Gewoon geen frisse jongen dat is mij wel duidelijk.
Nasdaq is echt een ongekende uitverkoop aan de gang, tjonge jonge!
Ik neem aan dat als die bonus van 2M uitgekeerd wordt aan Frans v Houten iedereen hier zijn aandelen op dat moment bestens verkoopt.Schandalig!!!!!! en dan druk ik me zeer bescheiden uit!!
1 advies bij een crash heb ik geleerd na al die jaren, gewoon niet meer kijken.Dat is het enige dat werkt, probeer maar eens;-)
Zou de heer K nog een plan B hebben, of gewoon een verlies van tientallen miljoenen voor lief nemen;-)
Lachwekkend, het meest trieste is dat ze de aandelen inkoop voor PostNL doen, echt total disgrace, ik baal niet snel maar toen ik dit hoorde was ik wel ff ziek ;-(
Als meer dan 7% short staat, hoef je geen helderziende te zijn, goed of slecht sentiment op de beurs, we gaan heel hard zuidwaarts, binnen no time gaan we naar 2,50,- euro of lager.
Elliot Carver!!!!Enge ontwikkeling, geld beïnvloed opinie, tis wel van alle tijden dat wel ;-)
Doet me denken aan die James Bond film met Pierce Brosnan tegen zon mediamaniak, ben ff zijn naam kwijt en geen zin om hem op te zoeken;-)
Toch zou ik op dit moment niet graag aandeelhouder zijn van Philips, zegt mijn gevoel!!! ;-)
@Zwitserleven, we zullen je missen kerel, maar we gaan het proberen zonder je ;-)