Wolters Kluwer

AEX:WKL, NL0000395903
80,600 17:35
+0,040 (+0,05%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Year 2017201820192020
Omzet 4.482,004.420,004.621,004.608,00
EBITDA 1.265,001.356,001.383,001.414,00
BedrijfsResultaat 869,00961,00908,00972,00
ResultaatVoorBelasting 765,00891,00858,00937,00
NettoWinst 670,00657,00669,00721,00
WinstPerAandeel 2,352,372,472,72
KoersWinstVerhouding 18,5021,8026,3225,39
DividendPerAandeel 0,850,981,181,36
DividendRendement 1,951,901,811,97

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 101,0094,00436,00403,00
Immateriële activa 5.581,005.785,005.694,005.638,00
Financiële activa 11,0015,008,008,00
Vaste activa 5.802,006.055,006.299,006.200,00
Voorraden 95,0075,0073,0068,00
Debiteuren 1.083,001.018,001.087,00986,00
Overige vorderingen 9,0035,0022,0023,00
Liquide middelen 1.020,00783,00899,00723,00
Vlottende activa 2.684,002.275,002.476,002.183,00
Totaal activa 8.486,008.330,008.775,008.383,00
Gewoon kapitaal 2.321,002.267,002.380,002.087,00
Preferent kapitaal -17,00148,00242,00-118,00
Aandeel van derden 4,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.643,002.716,002.586,003.145,00
Kortlopende schulden 3.518,003.347,003.809,003.151,00
Totaal passiva 8.486,008.330,008.775,008.383,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 18.31518.13418.36118.785
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 285.100276.700270.300265.000
Cashflow per aandeel 3,303,384,084,52
Intrinsieke waarde per aandeel 7,307,237,646,53
Rendement eigen vermogen (%) 28,8728,9828,1134,55
Koers einde boekjaar 43,4851,6665,0269,06