Wolters Kluwer

AEX:WKL.NL, NL0000395903
98,800 17:35
-0,060 (-0,06%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 4.420,004.621,004.608,004.771,00
EBITDA (mln.) 1.356,001.383,001.414,001.485,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 961,00908,00972,001.012,00
Resultaat voor belasting (mln.) 891,00858,00937,00929,00
Netto winst (mln.) 657,00669,00721,00728,00
Winst per aandeel 2,372,472,722,79
Koers winst verhouding 21,8026,3225,3937,13
Dividend per aandeel 0,981,181,361,57
Dividend rendement 1,90%1,81%1,97%1,52%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 94,00436,00403,00376,00
Immateriële activa 5.785,005.694,005.638,005.800,00
Financiële activa 15,008,008,0010,00
Vaste activa 6.055,006.299,006.200,006.290,00
Voorraden 75,0073,0068,0065,00
Debiteuren 1.018,001.087,00986,001.008,00
Overige vorderingen 35,0022,0023,0059,00
Liquide middelen 783,00899,00723,001.001,00
Vlottende activa 2.275,002.476,002.183,002.738,00
Totaal activa 8.330,008.775,008.383,009.028,00
Gewoon kapitaal 2.267,002.380,002.087,002.417,00
Preferent kapitaal 148,00242,00-118,00215,00
Langlopende schulden 2.716,002.586,003.145,003.555,00
Kortlopende schulden 3.347,003.809,003.151,003.056,00
Totaal passiva 8.330,008.775,008.383,009.028,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 18.13418.36118.78519.827
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 276.700270.300265.000260.400
Cashflow per aandeel 3,384,084,524,96
Intrinsieke waarde per aandeel 7,237,646,537,73
Koers Intrinsieke waarde verhouding 7,148,5110,5813,41
Rendement eigen vermogen (%) 28,9828,1134,5530,12
Koers einde boekjaar 51,6665,0269,06103,60
Premium

Management Wolters Kluwer is nog altijd te voorzichtig

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront