Wolters Kluwer » Research (Aandeel) | DeBeurs.nl

Wolters Kluwer

AEX:WKL, NL0000395903
68,990 17:29
-0,450 ( -0,65% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 4.208,004.297,004.422,004.260,00
Operationele kosten 1.708,001.686,001.731,001.692,00
Afschrijvingen 385,00360,00396,00395,00
BedrijfsResultaat 637,00748,00857,00951,00
Resultaat voor belastingen 542,00655,00765,00891,00
Belastingen 119,00165,0094,00234,00
CashFlow 87,00-161,00471,00-581,00
Nettowinst 423,00489,00670,00657,00

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 128,00126,00101,0094,00
Immateriële activa 5.550,006.113,005.581,005.785,00
Financiële activa 30,0040,0027,0051,00
Vaste activa 5.788,006.362,005.802,006.055,00
Voorraden 140,00118,0095,0075,00
Debiteuren 1.151,001.175,001.083,001.018,00
Overige vorderingen 43,0018,009,0035,00
Liquide middelen 812,00940,001.020,00783,00
Vlottende activa 2.311,002.451,002.684,002.275,00
Totaal activa 8.099,008.813,008.486,008.330,00
Gewoon kapitaal 2.472,002.621,002.321,002.267,00
Preferent kapitaal 334,77457,77-116,84148,43
Aandeel van derden 5,005,004,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.306,002.985,002.643,002.716,00
Kortlopende schulden 2.770,003.202,003.518,003.347,00
Totaal passiva 8.099,008.813,008.486,008.330,00

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 19.29618.91018.98218.687
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 301.900301.900290.320279.720
Winst per aandeel 1,451,702,382,42
Dividend per aandeel 0,750,790,850,98
Cashflow per aandeel 2,793,073,243,34
Intrinsieke waarde per aandeel 7,467,937,177,15
Koers-winstverhouding 21,3620,2518,2721,35
Dividend rendement (%) 2,422,301,951,90
Rendement eigen vermogen (%) 17,1118,6628,8728,98
Koers einde boekjaar 30,9734,4243,4851,66