Kendrion

AEX:KENDR.NL, NL0000852531
13,740 15:39
-0,160 (-1,15%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 412,40396,70464,20519,80
EBITDA (mln.) 37,4040,2051,7052,10
Bedrijfsresultaat (mln.) 11,2010,1023,90-34,60
Resultaat voor belasting (mln.) 10,605,7020,10-39,70
Netto winst (mln.) 7,904,3014,40-46,30
Winst per aandeel 0,540,290,97-3,09
Koerswinstverhouding 38,8057,2421,70-5,02
Dividend per aandeel 0,400,69
Dividendrendement 2,41%3,28%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 118,70121,90131,60
Immaterieleactiva 158,10183,40126,50
Financieleactiva 3,000,40
Vasteactiva 299,60324,50278,50
Voorraden 61,7079,7085,10
Debiteuren 47,2056,8070,50
Overigevorderingen 1,402,702,80
Liquidemiddelen 13,0018,6037,80
Vlottendeactiva 129,50166,30198,10
Totaalactiva 429,10490,80476,60
Gewoonkapitaal 203,40223,00175,00
Preferentkapitaal 117,50132,90
Langlopendeschulden 136,30169,00195,50
Kortlopendeschulden 89,4098,80106,10
Totaalpassiva 429,10490,80476,60

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 2.4562.7282.753
Aantaluitstaandeaandelenx1000 14.76014.82014.970
Cashflowperaandeel 2,831,882,53
Intrinsiekewaardeperaandeel 13,3814,36
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,241,47
Rendementeigenvermogen 2,116,46-26,46
Koerseindeboekjaar 16,6021,0515,5012,08
Premium

Er komt een vleugje fantasie in Kendrion

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront