TomTom

AEX:TOM2.NL, NL0013332471
8,525 15:42
+0,225 (+2,71%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 686,80700,76528,19506,93
EBITDA (mln.) 161,1061,03-2,10-19,52
Bedrijfs resultaat (mln.) 2,91-230,96-287,71-93,19
Resultaat voor belasting (mln.) -41,24-1.060,24-295,02-86,86
Netto winst (mln.) 44,86632,89-257,64-94,65
Winst per aandeel 0,193,70-1,97-0,74
Koers winst verhouding 73,922,55-4,28-12,31

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 61,7761,2665,8357,73
Immateriële activa 827,02572,45309,77262,77
Financiële activa 3,904,578,7317,98
Vaste activa 908,42646,40407,73361,37
Voorraden 26,4025,3226,1519,59
Debiteuren 92,5399,7879,6656,18
Liquide middelen 247,68436,52372,45355,82
Vlottende activa 586,51662,77570,29529,37
Totaal activa 1.494,931.309,17978,02890,74
Gewoon kapitaal 774,11665,93387,62282,72
Preferent kapitaal 251,80188,51127,6099,17
Langlopende schulden 323,95312,94309,95317,05
Kortlopende schulden 396,86330,30280,45290,97
Totaal passiva 1.494,931.309,17978,02890,74

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 5.0774.7124.4774.424
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 230.880170.970130.560127.710
Cashflow per aandeel 0,990,55-0,150,29
Intrinsieke waarde per aandeel 3,353,902,972,21
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,192,422,844,12
Rendement eigen vermogen (%) 5,7995,04-66,47-33,48
Koers einde boekjaar 14,049,428,449,11

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront