SIGNIFY NV

AEX:LIGHT.NL, NL0011821392
24,960 17:35
-0,360 (-1,42%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 6.514,006.879,007.741,006.728,00
EBITDA (mln.) 748,00826,001.036,00643,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 416,00514,00718,00369,00
Resultaat voor belasting (mln.) 362,00490,00678,00268,00
Netto winst (mln.) 325,00397,00523,00203,00
Winst per aandeel 2,583,184,181,61
Koerswinstverhouding 13,3812,827,5118,83
Dividend per aandeel 1,401,451,501,55
Dividendrendement 4,05%3,56%4,78%5,11%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 708,00724,00699,00633,00
Immaterieleactiva 3.026,003.194,003.561,003.396,00
Financieleactiva 12,0012,0012,00103,00
Vasteactiva 4.334,004.536,004.895,004.566,00
Voorraden 885,001.410,001.361,001.050,00
Debiteuren 1.102,001.137,00
Overigevorderingen 39,0024,0056,0054,00
Liquidemiddelen 1.033,00851,00677,001.158,00
Vlottendeactiva 3.376,003.720,003.391,003.438,00
Totaalactiva 7.710,008.256,008.286,008.004,00
Gewoonkapitaal 2.196,002.459,002.920,002.817,00
Preferentkapitaal -320,00-82,00
Aandeelvanderden 124,00138,00145,00129,00
Langlopendeschulden 3.123,002.835,002.855,002.030,00
Kortlopendeschulden 2.266,002.824,002.367,003.027,00
Totaalpassiva 7.710,008.256,008.286,008.004,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 37.92636.82434.61931.920
Aantaluitstaandeaandelenx1000 126.220124.970125.000125.950
Cashflowperaandeel 7,065,633,015,53
Intrinsiekewaardeperaandeel 16,0118,2321,8620,81
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,162,241,441,46
Rendementeigenvermogen 14,8016,1417,917,21
Koerseindeboekjaar 34,5340,7831,3830,32
Premium

Loopt het dividendrendement van Signify gevaar door zwakke jaarstart?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront