FASTNED

AEX:FAST.NL, NL0013654809
28,600 16:00
+0,580 (+2,07%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2,306,146,9212,47
EBITDA (mln.) -3,20-6,90-3,87-12,57
Bedrijfs resultaat (mln.) -4,68-9,30-8,01-18,44
Resultaat voor belasting (mln.) -6,27-12,03-12,40-24,60
Netto winst (mln.) -6,27-12,03-12,40-24,60
Winst per aandeel -0,42-0,81-0,84-1,48
Koers winst verhouding -16,79-54,88-33,18

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 23,5930,6640,4877,20
Immateriële activa 0,130,342,992,87
Financiële activa 1,251,001,37
Vaste activa 24,9735,5044,8481,44
Debiteuren 0,341,210,962,93
Liquide middelen 9,9019,6633,85128,59
Vlottende activa 15,6822,1335,44133,16
Totaal activa 40,6557,6380,28214,60
Gewoon kapitaal 2,79-7,53-18,07109,21
Preferent kapitaal 0,130,340,430,54
Langlopende schulden 36,5162,7893,4686,88
Kortlopende schulden 1,352,394,8918,52
Totaal passiva 40,6557,6380,28214,60

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 33465476
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 14.77014.78014.85016.670
Cashflow per aandeel -0,77-0,49-0,46-0,60
Intrinsieke waarde per aandeel 0,19-0,51-1,226,55
Koers Intrinsieke waarde verhouding -26,69-37,897,49
Rendement eigen vermogen (%) -224,94159,7568,62-22,52
Koers einde boekjaar 13,6046,1049,10

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront