CABKA

AEX:CABKA.NL, NL00150000S7
4,880 13:22
+0,080 (+1,67%)

Kerncijfers

  20212022
Omzet (mln.) 176,96222,59
EBITDA (mln.) 26,30-15,48
Bedrijfsresultaat (mln.) 9,55-33,50
Resultaat voor belasting (mln.) 7,60-34,30
Netto winst (mln.) 4,29-29,75
Winst per aandeel 0,19-1,28
Koerswinstverhouding 58,95-4,78

Balans (mln.)

  202120222023
Materieleactiva 65,6677,62
Immaterieleactiva 0,610,69
Financieleactiva 0,09
Vasteactiva 66,3685,78
Voorraden 30,8041,74
Debiteuren 27,2231,77
Liquidemiddelen 9,9821,04
Vlottendeactiva 74,74103,33
Totaalactiva 141,10189,11
Gewoonkapitaal 38,5672,73
Preferentkapitaal 22,399,50
Aandeelvanderden 0,06
Langlopendeschulden 9,1738,96
Kortlopendeschulden 93,1477,42
Totaalpassiva 141,10189,11

Overige Data

  202120222023
Aantalwerknemers 655595
Aantaluitstaandeaandelenx1000 23.98023.980
Cashflowperaandeel 0,780,22
Intrinsiekewaardeperaandeel 1,613,03
Koers intrinsiekewaardeverhouding 6,972,02
Rendementeigenvermogen 11,12-40,90
Koerseindeboekjaar 11,206,126,04

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront