Umicore

BRU:UMI14, BE0974320526
49,990 17:35
-0,190 (-0,38%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 12.019,2213.818,3417.606,2020.791,48
Operationele kosten 11.698,8613.330,0917.136,3720.486,89
Afschrijvingen 203,70227,16307,57362,50
BedrijfsResultaat 331,89473,12447,51304,59
Resultaat voor belastingen 304,32431,08395,91195,06
Belastingen 75,18103,2496,6959,13
CashFlow 54,40101,70-20,90736,94
Nettowinst 211,94316,98287,79130,53

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 1.301,411.601,902.094,702.163,66
Immateriële activa 328,81337,30370,90346,89
Financiële activa 153,01159,40161,50148,19
Vaste activa 1.945,682.246,202.810,202.895,69
Voorraden 1.628,422.308,102.462,302.718,09
Debiteuren 1.067,88871,041.171,841.344,37
Overige vorderingen 36,0461,7045,4039,55
Liquide middelen 168,12285,10271,701.010,31
Vlottende activa 3.169,983.807,104.213,205.445,20
Totaal activa 5.115,666.053,317.023,398.340,89
Gewoon kapitaal 1.803,032.609,412.593,472.557,18
Preferent kapitaal -202,52-277,69-334,53-367,83
Aandeel van derden 59,6049,9067,0064,67
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.168,751.185,381.686,802.359,90
Kortlopende schulden 2.084,272.208,592.676,103.359,14
Totaal passiva 5.115,666.053,317.023,398.340,89

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 9.76910.41911.15210.859
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 224.000246.400246.400240.590
Winst per aandeel 0,971,321,200,54
Dividend per aandeel 0,700,750,380,75
Cashflow per aandeel 0,68-0,111,942,20
Intrinsieke waarde per aandeel 7,369,8610,169,88
Koers-winstverhouding 40,6826,4136,1372,76
Dividend rendement (%) 1,772,150,881,91
Rendement eigen vermogen (%) 11,7512,1511,105,10
Koers einde boekjaar 39,4634,8643,3639,29