Umicore

BRU:UMI14, BE0974320526
48,960 17:35
+0,360 (+0,74%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 10.503,3512.019,2213.818,3417.606,20
Operationele kosten 10.248,4511.698,8613.330,0917.136,37
Afschrijvingen 192,28203,70227,16307,57
BedrijfsResultaat 212,91331,89473,12447,51
Resultaat voor belastingen 248,08304,32431,08395,91
Belastingen 56,4275,18103,2496,69
CashFlow 71,1954,40101,70-20,90
Nettowinst 130,72211,94316,98287,79

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 1.070,401.301,411.601,902.094,70
Immateriële activa 305,34328,81337,30370,90
Financiële activa 195,33153,01159,40161,50
Vaste activa 1.727,411.945,682.246,202.810,20
Voorraden 1.188,821.628,422.308,102.462,30
Debiteuren 697,381.067,88871,041.171,84
Overige vorderingen 32,5236,0461,7045,40
Liquide middelen 84,46168,12285,10271,70
Vlottende activa 2.164,863.169,983.807,104.213,20
Totaal activa 4.145,755.115,666.053,317.023,39
Gewoon kapitaal 1.829,001.803,032.609,412.593,47
Preferent kapitaal -144,22-202,52-277,69-334,53
Aandeel van derden 58,4559,6049,9067,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 491,291.168,751.185,381.686,80
Kortlopende schulden 1.661,512.084,272.208,592.676,10
Totaal passiva 4.145,755.115,666.053,317.023,39

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 9.9219.76910.41911.152
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 224.000224.000246.400246.400
Winst per aandeel 0,590,971,321,20
Dividend per aandeel 0,650,700,750,38
Cashflow per aandeel 1,720,68-0,111,94
Intrinsieke waarde per aandeel 7,537,369,8610,16
Koers-winstverhouding 45,8940,6826,4136,13
Dividend rendement (%) 2,401,772,150,88
Rendement eigen vermogen (%) 7,1511,7512,1511,10
Koers einde boekjaar 27,0839,4634,8643,36