Deceuninck

BRU:DECB.BL, BE0003789063
2,345 17:35
+0,025 (+1,08%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 674,23633,81642,19838,10
EBITDA (mln.) 58,3736,5592,83
Bedrijfs resultaat (mln.) 29,35-3,9145,8954,28
Resultaat voor belasting (mln.) 20,93-11,2830,5139,68
Netto winst (mln.) 14,74-15,0124,2433,99
Winst per aandeel 0,11-0,110,180,25
Koers winst verhouding 17,55-18,6410,7213,44
Dividend per aandeel 0,030,030,050,06
Dividend rendement 1,55%1,46%2,59%1,79%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 268,82299,15254,27246,83
Immateriële activa 16,1414,3112,8512,42
Financiële activa 9,502,940,010,01
Vaste activa 304,06321,81273,14270,56
Voorraden 117,38109,07112,91169,59
Debiteuren 88,7578,1069,3090,76
Liquide middelen 65,8352,80105,6272,89
Vlottende activa 285,94253,56326,23404,54
Totaal activa 590,00575,37599,37675,09
Gewoon kapitaal 253,02230,66239,35252,74
Preferent kapitaal -107,59-111,88-131,17-148,11
Aandeel van derden 2,612,446,946,18
Langlopende schulden 159,47168,58165,2837,19
Kortlopende schulden 174,90173,69187,82378,98
Totaal passiva 590,00575,37599,37675,09

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 3.8033.7543.6603.709
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 136.670136.670136.750137.480
Cashflow per aandeel 0,720,460,690,36
Intrinsieke waarde per aandeel 1,821,661,701,78
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,061,241,141,89
Rendement eigen vermogen (%) 5,83-6,519,8413,45
Koers einde boekjaar 1,932,051,933,36

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront