Deceuninck

BRU:DECB.BL, BE0003789063
2,540 12:29
+0,020 (+0,79%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 642,19838,10974,10866,10
EBITDA (mln.) 92,8397,33102,01
Bedrijfsresultaat (mln.) 45,8954,2847,2451,92
Resultaat voor belasting (mln.) 30,5139,6816,3317,58
Netto winst (mln.) 24,2433,995,989,48
Winst per aandeel 0,180,250,040,07
Koerswinstverhouding 10,7213,4461,2532,50
Dividend per aandeel 0,050,060,070,08
Dividendrendement 2,59%1,79%2,86%3,52%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 254,27246,83297,79311,56
Immaterieleactiva 12,8512,4215,0914,19
Financieleactiva 0,010,0110,98
Vasteactiva 273,14270,56324,71357,38
Voorraden 112,91169,59171,72138,24
Debiteuren 69,3090,7687,9582,13
Liquidemiddelen 105,6272,8958,9546,55
Vlottendeactiva 326,23404,54384,89323,52
Totaalactiva 599,37675,09709,60680,90
Gewoonkapitaal 239,35252,74307,12301,53
Preferentkapitaal -131,17-148,11-93,51-100,79
Aandeelvanderden 6,946,1812,5013,49
Langlopendeschulden 165,2837,19159,61133,40
Kortlopendeschulden 187,82378,98230,37232,49
Totaalpassiva 599,37675,09709,60680,90

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 3.6603.7093.9393.986
Aantaluitstaandeaandelenx1000 136.750137.480138.140138.370
Cashflowperaandeel 0,690,360,580,97
Intrinsiekewaardeperaandeel 1,701,782,152,10
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,141,891,141,08
Rendementeigenvermogen 9,8413,451,953,15
Koerseindeboekjaar 1,933,362,452,28
Premium

Lukt het Deceuninck om mee te liften op positieve signalen uit de bouwsector?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront