Wereldhave Belgium

BRU:WEHB.BL, BE0003724383
47,500 17:35
+2,900 (+6,50%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 62,4258,5256,9760,85
Bedrijfs resultaat (mln.) 31,68-18,1239,8744,57
Resultaat voor belasting (mln.) 28,31-22,1538,2955,28
Netto winst (mln.) 28,96-22,1538,1955,23
Winst per aandeel 3,76-2,814,476,26
Koers winst verhouding 22,93-13,9911,037,83
Dividend per aandeel 5,204,004,104,20
Dividend rendement 6,03%10,18%8,32%8,57%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 0,900,710,76
Financiële activa 921,21927,49949,23
Vaste activa 922,63928,61968,69
Debiteuren 13,5612,5613,25
Overige vorderingen 5,000,500,14
Liquide middelen 3,035,5410,42
Vlottende activa 21,5921,9324,61
Totaal activa 944,22950,54993,30
Gewoon kapitaal 650,55670,89701,94
Preferent kapitaal 213,95219,2155,23
Langlopende schulden 163,52191,20206,74
Kortlopende schulden 130,1588,4484,62
Totaal passiva 944,22950,54993,30

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 465456
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 7.8808.5508.820
Cashflow per aandeel 5,075,555,55
Intrinsieke waarde per aandeel 78,3374,3075,35
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,500,660,65
Rendement eigen vermogen (%) -3,405,697,87
Koers einde boekjaar 39,3049,3049,0048,30

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront