Van Lanschot Kempen NV

AEX:VLK.NL, NL0000302636
24,800 17:35
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Resultaat voor belasting (mln.) 120,5179,50119,5354,21
Netto winst (mln.) 89,5174,6392,9343,01
Winst per aandeel 2,191,822,271,05
Koers winst verhouding 11,9410,898,8320,00
Dividend per aandeel 1,451,451,450,70
Dividend rendement 5,54%7,32%7,23%3,33%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Totaal activa 14.658,8813.980,0114.318,8515.149,03
Gewoon kapitaal 1.332,861.255,981.210,851.254,48
Preferent kapitaal 768,62763,55762,85895,66
Aandeel van derden 16,2612,21105,72101,62
Groepsvermogen 1.349,121.268,191.316,571.356,10
Achtergestelde schulden 166,80173,47173,09172,48
Totaal passiva 14.658,8813.980,0114.318,8515.149,03

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 1.6581.6211.5601.564
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 41.15041.36041.36040.990
Cashflow per aandeel 3,2414,4914,6028,65
Intrinsieke waarde per aandeel 30,9528,9327,8429,90
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,840,690,720,70
Rendement eigen vermogen (%) 6,725,947,673,43
Koers einde boekjaar 26,1519,8220,0521,00