NN Group Call-optie dec-2024 28,00

AEX:NN
9,000 14:44
-0,960 (-9,64%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 174,00142,00942,00
Resultaat voor belasting (mln.) 2.429,002.349,003.697,00-527,00
Netto winst (mln.) 1.962,001.904,003.278,001.562,00
Winst per aandeel 6,145,8810,425,09
Koers winst verhouding 5,516,044,577,50
Dividend per aandeel 0,763,732,492,79
Dividend rendement 2,25%10,50%5,23%7,31%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoon kapitaal 36.731,0032.888,0017.769,00
Preferent kapitaal 24.118,0020.275,00
Aandeel van derden 2.041,002.030,0063,00
Totaal passiva 263.738,00251.585,00217.110,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 14.94215.16816.104
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 314.100308.900295.500
Cashflow per aandeel 22,30-8,40-27,69
Intrinsieke waarde per aandeel 113,25104,0057,48
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,310,460,66
Rendement eigen vermogen (%) 5,189,978,79
Koers einde boekjaar 35,5347,6138,1635,75

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront