Ahold Delhaize Koninklijke

AEX:AD.NL, NL0011794037
30,000 11:17
+0,130 (+0,44%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 74.736,0076.132,0087.647,0089.148,00
EBITDA (mln.) 5.083,006.388,006.690,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 2.191,003.320,003.768,002.846,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.728,002.837,003.260,002.330,00
Netto winst (mln.) 1.397,002.246,002.546,001.874,00
Winst per aandeel 1,312,182,561,95
Koerswinstverhouding 17,6413,8210,4813,34
Dividend per aandeel 0,900,951,051,10
Dividendrendement 3,89%3,15%3,91%4,23%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 18.151,0020.848,0022.089,0021.130,00
Immaterieleactiva 11.565,0012.770,0013.174,0012.998,00
Financieleactiva 966,00952,00923,00859,00
Vasteactiva 31.764,0036.128,0037.737,0036.358,00
Voorraden 3.245,003.728,004.611,004.583,00
Debiteuren 1.122,001.055,002.391,002.488,00
Overigevorderingen 58,0045,0035,0068,00
Liquidemiddelen 2.933,002.993,003.082,003.484,00
Vlottendeactiva 8.927,009.584,0010.818,0011.463,00
Totaalactiva 40.692,0045.712,0048.555,0047.821,00
Gewoonkapitaal 12.432,0013.721,0015.405,0014.755,00
Preferentkapitaal -842,00-77,00
Langlopendeschulden 15.448,0017.812,0018.068,0017.456,00
Kortlopendeschulden 12.812,0014.179,0015.082,0015.610,00
Totaalpassiva 40.692,0045.712,0048.555,0047.821,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 414.000413.000414.000402.000
Aantaluitstaandeaandelenx1000 1.067.0001.028.000995.000962.000
Cashflowperaandeel 5,945,326,146,72
Intrinsiekewaardeperaandeel 10,7712,4114,4514,26
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,152,431,861,82
Rendementeigenvermogen 11,2416,3716,5312,70
Koerseindeboekjaar 23,1130,1426,8426,02
Premium

Waarom Ahold Delhaize interessant is ondanks weinig verrassende doelen

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront