ING Groep

AEX:INGA.NL, NL0011821202
12,600 17:36
-0,104 (-0,82%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Resultaat voor belasting (mln.) 6.839,006.835,003.809,006.782,00
Netto winst (mln.) 4.703,004.781,002.485,004.776,00
Winst per aandeel 1,211,230,641,23
Koers winst verhouding 7,788,6911,949,95
Dividend per aandeel 0,680,690,390,62
Dividend rendement 7,23%6,46%5,10%5,06%

Balans (mln.)

  2019202020212022
Totaal activa 891.744,00937.275,00951.290,00
Gewoon kapitaal 53.769,0054.637,0053.918,00
Preferent kapitaal 3.999,032.333,001.068,00
Aandeel van derden 893,001.022,00736,00
Groepsvermogen 54.662,0055.659,0054.654,00
Achtergestelde schulden 16.588,0015.805,0016.715,00
Totaal passiva 891.744,00937.275,00951.290,00

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 54.51453.25357.660
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 3.896.7303.898.9003.885.000
Cashflow per aandeel 3,3525,97-3,85
Intrinsieke waarde per aandeel 13,1113,6213,28
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,820,560,92
Rendement eigen vermogen (%) 8,894,558,86
Koers einde boekjaar 10,697,6412,2411,39
Premium

ING stelt inkoop eigen aandelen uit

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront