ING Groep

AEX:INGA.NL, NL0011821202
9,526 15:59
+0,066 (+0,70%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Resultaat voor belasting (mln.) 6.839,006.835,003.809,006.782,00
Netto winst (mln.) 4.703,004.781,002.485,004.776,00
Winst per aandeel 1,211,230,641,23
Koers winst verhouding 7,788,6911,949,95
Dividend per aandeel 0,680,690,390,62
Dividend rendement 7,23%6,46%5,10%5,06%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Totaal activa 887.030,00891.744,00937.275,00951.290,00
Gewoon kapitaal 50.932,0053.769,0054.637,0053.918,00
Preferent kapitaal 3.597,083.999,032.333,001.068,00
Aandeel van derden 803,00893,001.022,00736,00
Groepsvermogen 51.735,0054.662,0055.659,0054.654,00
Achtergestelde schulden 13.724,0016.588,0015.805,0016.715,00
Totaal passiva 887.030,00891.744,00937.275,00951.290,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 52.85554.51453.25357.660
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 3.891.7303.896.7303.898.9003.885.000
Cashflow per aandeel 1,783,3525,97-3,85
Intrinsieke waarde per aandeel 12,4113,1113,6213,28
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,760,820,560,92
Rendement eigen vermogen (%) 9,238,894,558,86
Koers einde boekjaar 9,4110,697,6412,24

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront