ING Groep

AEX:INGA.NL, NL0011821202
12,734 17:35
+0,044 (+0,35%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Resultaat voor belasting (mln.) 6.835,003.809,006.782,005.502,00
Netto winst (mln.) 4.781,002.485,004.776,003.674,00
Winst per aandeel 1,230,641,231,02
Koers winst verhouding 8,6911,949,9511,16
Dividend per aandeel 0,690,390,620,56
Dividend rendement 6,46%5,10%5,06%4,92%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoon kapitaal 54.637,0053.918,0049.909,00
Preferent kapitaal 2.333,001.068,00
Achtergestelde schulden 15.805,0016.715,0015.786,00
Totaal passiva 937.275,00951.290,00967.817,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 53.25357.66057.569
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 3.898.9003.885.0003.619.100
Cashflow per aandeel 25,97-3,85-3,07
Intrinsieke waarde per aandeel 13,6213,2813,23
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,560,920,86
Rendement eigen vermogen (%) 4,558,867,36
Koers einde boekjaar 7,6412,2411,3913,53
Premium

Misplaatste reactie op cijfers ING Groep

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront