OCI

AEX:OCI.NL, NL0010558797
35,740 12:08
+0,020 (+0,06%)

Kerncijfers (USD)

  2018201920202021
Omzet (mln.) 3.315,103.037,503.491,706.320,10
EBITDA (mln.) 865,80572,10779,202.454,40
Bedrijfs resultaat (mln.) 440,9027,40187,001.562,80
Resultaat voor belasting (mln.) 108,90-278,50-49,601.295,90
Netto winst (mln.) -48,70-334,70-177,70570,50
Winst per aandeel -0,23-1,60-0,852,72
Koers winst verhouding -77,43-11,72-18,498,46
Dividend per aandeel 1,45
Dividend rendement 6,30%

Balans (mln.) (USD)

  2018201920202021
Materiële activa 4.975,706.570,606.523,705.791,70
Immateriële activa 487,30599,80486,50485,70
Financiële activa 603,50540,30498,70494,90
Vaste activa 6.109,007.998,807.513,207.032,80
Voorraden 233,60308,70293,80343,50
Debiteuren 280,50220,90271,30577,20
Overige vorderingen 3,202,803,40
Liquide middelen 460,70600,50686,301.580,30
Vlottende activa 1.211,001.420,801.583,802.778,80
Totaal activa 7.320,009.419,609.097,009.811,60
Gewoon kapitaal 1.007,301.357,501.131,701.999,00
Preferent kapitaal -224,11-220,81-338,40-384,00
Aandeel van derden 469,801.461,201.540,101.509,20
Langlopende schulden 4.532,305.160,705.019,704.178,60
Kortlopende schulden 1.310,601.440,201.405,502.124,80
Totaal passiva 7.320,009.419,609.097,009.811,60

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.9333.1473.6823.853
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 210.310210.310209.710209.850
Cashflow per aandeel 3,191,602,9510,79
Intrinsieke waarde per aandeel 4,796,455,408,08
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,722,902,912,85
Rendement eigen vermogen (%) -4,83-24,66-15,7028,54
Koers einde boekjaar 17,8118,7515,7223,02
Premium

Duizelingwekkende groei voor OCI

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront