OCI

AEX:OCI, NL0010558797
19,100 15:13
+0,310 (+1,65%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Omzet 2.259,202.259,703.315,103.037,50
Operationele kosten 3.457,603.874,905.227,705.421,70
Afschrijvingen 317,20330,90424,90544,70
BedrijfsResultaat 443,80110,80440,9027,40
Resultaat voor belastingen 223,30-105,90108,90-278,50
Belastingen 48,70-3,109,4021,70
CashFlow -285,70-178,70236,10140,10
Nettowinst 167,90-103,60-48,70-334,70

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Materiële activa 5.231,005.143,204.975,706.570,60
Immateriële activa 489,50491,00487,30599,80
Financiële activa 696,20676,90603,50540,30
Vaste activa 6.462,806.404,606.109,007.998,80
Voorraden 141,00190,80233,60308,70
Debiteuren 123,60178,40280,50220,90
Overige vorderingen 1,200,100,003,20
Liquide middelen 392,20231,00460,70600,50
Vlottende activa 797,50739,001.211,001.420,80
Totaal activa 7.260,307.143,607.320,009.419,60
Gewoon kapitaal 1.432,701.149,601.007,301.357,50
Preferent kapitaal -73,91-211,61-224,11-220,81
Aandeel van derden 345,30292,40469,801.461,20
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4.546,704.098,504.532,305.160,70
Kortlopende schulden 935,601.603,101.310,601.440,20
Totaal passiva 7.260,307.143,607.320,009.419,60

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 2.8792.9333.1473.682
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 210.310210.310210.310209.710
Winst per aandeel -0,50-0,23-1,60-0,85
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 0,863,191,602,95
Intrinsieke waarde per aandeel 5,474,796,455,40
Koers-winstverhouding -50,44-77,43-11,72-18,49
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) -9,01-4,83-24,66-15,70
Koers einde boekjaar 25,2217,8118,7515,72