OCI » Research (Aandeel) | DeBeurs.nl

OCI

AEX:OCI, NL0010558797
17,290 14:03
-0,230 ( -1,31% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2015201620172018
Omzet 2.303,002.259,202.259,703.315,10
Operationele kosten 3.781,203.457,603.874,905.227,70
Afschrijvingen 301,60317,20330,90424,90
BedrijfsResultaat -34,30443,80110,80440,90
Resultaat voor belastingen -833,20223,30-105,90108,90
Belastingen -93,7048,70-3,109,40
CashFlow 81,60-285,70-178,70236,10
Nettowinst 384,70167,90-103,60-48,70

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2015201620172018
Materiële activa 5.913,905.231,005.143,204.975,70
Immateriële activa 499,60489,50491,00487,30
Financiële activa 74,60696,20676,90703,50
Vaste activa 6.539,506.462,806.404,606.109,00
Voorraden 140,60141,00190,80233,60
Debiteuren 163,90123,60178,40280,50
Overige vorderingen 2,201,200,100,00
Liquide middelen 796,40392,20231,00460,70
Vlottende activa 1.225,00797,50739,001.211,00
Totaal activa 7.746,507.260,307.143,607.320,00
Gewoon kapitaal 1.260,301.432,701.149,601.007,30
Preferent kapitaal 4.450,69-73,91-211,61-224,11
Aandeel van derden 489,50345,30292,40469,80
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 3.598,304.546,704.098,504.532,30
Kortlopende schulden 2.416,40935,601.603,101.310,60
Totaal passiva 7.746,507.260,307.143,607.320,00

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 2.9722.8712.8792.933
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 205.910210.310210.310210.310
Winst per aandeel 1,880,80-0,50-0,23
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 3,451,530,863,19
Intrinsieke waarde per aandeel 6,126,815,474,79
Koers-winstverhouding 13,2021,85-50,44-77,43
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) 30,5211,72-9,01-4,83
Koers einde boekjaar 24,8217,4825,2217,81