Cofinimmo

BRU:COFB.BL, BE0003593044
59,900 17:36
+0,800 (+1,35%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 295,21340,81366,42396,49
Bedrijfsresultaat (mln.) 168,18248,88299,5566,50
Resultaat voor belasting (mln.) 125,86275,49494,05-47,99
Netto winst (mln.) 119,22260,34482,94-55,50
Winst per aandeel 4,508,7815,09-1,63
Koerswinstverhouding 27,0716,005,55-43,80
Dividend per aandeel 5,806,006,206,20
Dividendrendement 4,76%4,27%7,41%8,68%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 1,432,022,362,11
Immaterieleactiva 49,0044,1129,712,13
Financieleactiva 4.933,615.749,656.158,356.211,56
Vasteactiva 5.093,595.985,536.558,186.512,92
Debiteuren 26,0234,8439,4844,81
Overigevorderingen 38,7150,5742,9446,17
Liquidemiddelen 48,6419,8619,6119,96
Vlottendeactiva 160,03191,42245,39178,50
Totaalactiva 5.253,616.176,956.803,576.691,42
Gewoonkapitaal 2.574,783.233,273.637,413.623,26
Preferentkapitaal 119,22260,34939,22-55,50
Aandeelvanderden 74,5954,2629,5875,72
Langlopendeschulden 1.417,961.616,432.101,641.891,52
Kortlopendeschulden 1.186,291.273,001.034,941.100,92
Totaalpassiva 5.253,616.176,956.803,576.691,42

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 135145161150
Aantaluitstaandeaandelenx1000 26.48029.66032.00034.070
Cashflowperaandeel 6,786,766,586,69
Intrinsiekewaardeperaandeel 91,32102,61107,3199,66
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,331,370,780,72
Rendementeigenvermogen 4,638,0513,28-1,53
Koerseindeboekjaar 121,80140,5083,7071,40
Premium

Cofinimmo: 9% dividend, maar ook risicovol

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront