Cofinimmo

BRU:COFB.BL, BE0003593044
84,150 17:35
-0,850 (-1,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 211,73286,17295,21340,81
EBITDA (mln.) 164,37
Bedrijfs resultaat (mln.) 163,76256,54168,18248,88
Resultaat voor belasting (mln.) 153,93216,24125,86275,49
Netto winst (mln.) 145,00204,62119,22260,34
Winst per aandeel 6,328,374,508,78
Koers winst verhouding 17,1715,6527,0716,00
Dividend per aandeel 5,505,605,806,00
Dividend rendement 5,07%4,27%4,76%4,27%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 3.695,011,281,432,02
Immateriële activa 72,4857,8849,0044,11
Financiële activa 110,774.228,144.933,615.749,65
Vaste activa 3.881,024.397,255.093,595.985,53
Voorraden 33,66
Debiteuren 24,0923,4426,0234,84
Overige vorderingen 16,6437,6438,7150,57
Liquide middelen 27,1831,5748,6419,86
Vlottende activa 140,45160,99160,03191,42
Totaal activa 4.021,474.558,245.253,616.176,95
Gewoon kapitaal 2.082,132.451,342.574,783.233,27
Preferent kapitaal 143,45204,62119,22260,34
Aandeel van derden 84,2382,6374,5954,26
Langlopende schulden 1.140,331.025,921.417,961.616,43
Kortlopende schulden 714,77998,361.186,291.273,00
Totaal passiva 4.021,474.558,245.253,616.176,95

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 126120135145
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 22.99024.46026.48029.660
Cashflow per aandeel 6,986,926,786,76
Intrinsieke waarde per aandeel 85,2594,3191,32102,61
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,271,391,331,37
Rendement eigen vermogen (%) 6,968,354,638,05
Koers einde boekjaar 108,50131,00121,80140,50

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront